• İLETİŞİM: +90 236 715 57 33

Hakkımızda

Giriş

Bizler bulunduğumuz sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamış genç bir topluluğuz. Müşterilerimizi bir kazanç kapısı görmek yerine onları birer dost olarak görmeyi tercih ediyoruz. Yaptığımız işleri birer sanat eseri gibi düşleyip ona göre hareket ediyoruz. Gençliğimizin verdiği dinamizm sayesinde yılmadan çalışıyor, farklı düşünüyor, sizler için uygun çözümler üretmek için çabalıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde işlerinizi en hızlı ve mükemmel şekilde teslim ediyor ve verdiğimiz hizmetinde sonuna kadar arkadasında duruyoruz.

Teklifimiz?

Şirkete özel tasarım için sabit bir fiyat vermiyoruz. Talep etmiş olduğunuz hizmete göre en uygun ücretlendirmeyi belirliyoruz. Tam olarak nasıl bir şablon ve tasarım istediğinizi netleştirdikten sonra bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Size en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti en kısa sürede sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Memnun kalacağınız tasarımı, en geniş düşüncelerimizle sunuyoruz...
Sektörün ihtiyaçlarını analiz edip, sizlere temel tasarım ve yazılım sektöründeki teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Biz Kimiz?

 • Mİsyonumuz

  Şardağ Yazılım Hizmetleri ; "VERİMLİ OLMAK" sloganı ile kendini sürekli geliştirmeyi, müşterilerinin isteklerini "KALİTELİ, EKONOMİK VE ZAMANINDA" yanıtlamayı, ortak payda da buluşan çalışanlar ile, "KALİTE" den sorumlu olmayı, çevreye duyarlı "ÇEVREYE SAYGILI" anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmeyi, "YASALARA ve TOPLUMA" uymayı,Tüm bu işlemleri, gözden geçirerek ve sürekliliğini sağlayarak, "İYİLEŞTİRME" yi misyonolarak benimsemiştir.
 • Vİzyonumuz

  Vizyonumuz, Yolculuğun kendisi zirveye ulaşmak kadar önemlidir; sadece oraya varmak değil, nasıl vardığınız da belirleyicidir. Yaşamın amacı kim olduğunuz hakkında sahip olduğunuz en büyük vizyonun en büyük versiyonunda, kendinizi her an yeniden yaratmaktır.
 • Stratejİmİz

  Müşterimizim içinde yer aldığı ortamın dinamizmine karşın, kararlılığını koruyarak varlığını sürdürmek ve pazarda başarı elde etmesi için seçtiği yolu betimleyerek istediği hizmeti eksiksiz sunmak.

Başlangıç ​​Yılı

Attığımız adımların doğruluğundan emin olarak çalıştık. Kısa zamanda müşteri portföyümüzü ve referanslarımızı genişleterek adımızı duyurduk.

2013

Büyümeye Devam Ediyoruz

Başarı birikiminin artması yenilik kapılarının açılmasına ortam hazırlıyor. ŞardağYazılım Hizmetleri bu durumu en iyi şekilde değerlendirerek hızla büyümeye devam ediyor...

2015
PLAN

Hızımızı Hiç Kesmeden

İş alanında yayılmakla birlikte dahada kapsamlı bi hale gelen Şardağ Yazılım Hizmetleri, hiç hızını kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

2014

Hedefimiz

Bütün istikrarımızla yolumuza devam ederek, müşterilerimize yine hizmetin en iyisini sunmak ve memnun bırakmak. Her yıl büyüme oranımızı artırmak.

2016

MÜTHİŞ BECERİLERİMİZ

EN BÜYÜK KAZANÇ PARA DEĞİL, MEMNUNİYETİNE SEBEP OLDUĞUN İNSANLARDIR...

 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Mobil Uygulama
 • SEO Çalışması

İstatikler

1962
İş Akışı
136
Çalışma saatleri
2350
Kullanıcılar
985
Bildirimler

Ekibimiz

Emrah Şardağ

Emrah Şardağ

Geliştirici

Planı yapılmış bir projeyi etkin olarak çalışarak hızlı bir şekilde sonuçlandırabilecek, Yazılım bilgisi ileri düzeyde olan, Yazılım uzmanı.

Sema Şardağ

Sema Şardağ

Grafik

Yeni teknolojileri takip edip kendini geliştiren, öğrenmeye açık, Teknik dokümanı analiz edebilecek yeterli seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşları ile uyumlu çalışan.

Gonca Şardağ

Gonca Şardağ

Tasarım

Yeni teknolojileri takip edip kendini geliştiren, öğrenmeye açık, Teknik dokümanı analiz edebilecek yeterli seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşları ile uyumlu çalışan.