• İLETİŞİM: +90 236 715 57 33

Hizmetlerimiz

7/24 Destek

Hizmetimizi, müşterilerimizin bütün isteklerini karşılayacak şekilde sunmak için tüm gayretlerimizi göstererek, müşterilerimize destek için 7/24 ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

Kurulumda Kolaylık

Dosya paylaşımı ve medya akışının kuvvetli bir performansı olması ve bu performansın pürüzsüz ve dosya transferlerinin oldukça hızlı olmasını sağlıyoruz.

Duyarlı Düzenlemeler

Sitenizin düzenini, temasını, renklerini veya yazı tiplerini değiştirmede istekleriniz doğrultusunda faaliyet gösteririz..

Yenilikçi Tasarım

Tasarlamak, uygulamadan önce gelir. Ben fikir üretemiyorum diyen biri, ne kadar çok fikre sahip olduğunun farkında değildir. Anlatmak istediğiniz her neyse, ya bir fotoğrafla ya renkle ya da çizgiyle (şekille, yazıyla) anlatırsınız. İyi bir tasarımcı bunların hepsini önemser. Kırmızının ne anlam ifade ettiğini bilir, fotoğraftaki değinliği görür ya da ”sadece yazı fontunu değiştirip” anlatmak istediklerini daha doğru anlatır...

Peki Neden Biz?

Biz, alanında tecrübe sahibi son derece bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız.Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

  • Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik.
  • Veri güvenliğine büyük önem veriyoruz.
  • Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.
  • Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Bazı Referanslarımız

SİGORTAYA Sigorta Sektörü
FBR LPG Lpg Sektörü
GERİKOĞLU Süt ürünleri
PER'RA CONCEPT Organizasyon Sektörü
ÖZEL EGE YAŞAM REHABİLİTASYON Rehabilitasyon Merkezi
ÖZEL GÜL REHABİLİTASYON Rehabilitasyon Merkezi

Hizmetlerimiz

YAZILIM HİZMETLERİ

Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların, birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak, görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.

Daha Fazla

Geliştirme Hizmetleri

Fikir ve yapılacak sistem hakkında ön araştırmaları kapsar.Bu aşamada fikrin veya projenin daha önce yapılıp yapılmadığı, yapılan projelerin incelenmesi,proje yönetimine dair fikirleri , teknik özelliklere dair araştırma ve analiz çalışmalarını içerir.Bir anlamda projenin fizibilite çalışmasıdır diyebiliriz.

Daha Fazla

İç Optimizasyon

Optimizasyon yazlımları, iş ile ilgili sorunları matematiksel modellere dönüştürür, gelişmiş algoritmalar sayesinde, doğru ve mantıksal kararlar alabilirsiniz. Günümüzün etkileşimli uygulamaları için gereken hızın yanı sıra gerçek dünyadaki büyük iyileştirme sorunlarını çözmek için gereken gücü de sağlar.

Daha Fazla

SEO Hizmetleri

İnternet üzerinde görünür olmak bir web sitesini hayatta tutan en önemli etmendir. SEO hizmeti ile hedefi siz belirliyor, biz sitenizi hedeflediğiniz kelimede Google'da yükseltiyoruz. Uyguladığımız işlemler sonucunda google arama motoru için sitenizin okunabilirliğini artırıyor ve indekslenme sürecine ivme katıyoruz.

Daha Fazla